Наші проекти.

Останні проекти

Ворота.

Ворота і хвіртка – одні з головних елементів системи безпеки будинку, одні з основних конструкцій, що захищають, що перешкоджають проникненню сторонніх на територію.
У той же час, це і важлива деталь інтер’єру всього об’єкта. Останнім часом у ELEMENT все частіше звертаються Замовники саме за сучасними воротами та хвіртками, які ми і реалізовуємо у реальність, проте ковані витончені ворота також залишаються актуальними. Грамотний дизайн, якісне виготовлення та складання, ретельна підготовка та фарбування – все це звичайні етапи виготовлення воріт у ELEMENT. Для Замовника це – гарантія якості виробів. Конструктивно, як правило, ворота бувають розпашними і розсувними. Ми пропонуємо і ті, й інші.

Перила.

Як правило, сходи на другий поверх будинку є одним із найпомітніших елементів інтер’єру. І саме поручні робить її головною окрасою. Надійні та витончені поручні органічно вписуються в будь-які дизайнерські задуми.
Не буває “стандартних” поручнів. Будь-який виріб вбирає частинку душі майстра і тому є неповторним. Поручні надають будь-якій конструкції, будь то гвинтові, дерев’яні або бетонні сходи, повітряну легкість і довершеність дизайну . У спільній роботі дизайнера та архітектора (все ж таки не варто забувати про основне призначення сходів – безпечне переміщення людей) народжуються неповторні екземпляри. Багато задумів вже реалізовані нами, багато ще попереду. З радістю втілимо у життя всі ваші задуми.

Накриття.

Оформлення фасаду будинку металевим накриттям дозволяє надати будинку закінченого вигляду, а також захистити від дощу, снігу та сонця. Різноманітність варіантів існуючих ескізів, незліченні задуми дизайнерів та побажання Замовників перетворюють вхід до будинку привабливим, зручним та лаконічним .
Накриття, як правило, бувають двосхилі, арочні, напівкруглі або плоскі. Разом про те, зовнішній вигляд не виняткова характеристика, основна їх характеристика – це надійність як конструкції загалом, і вузлів кріплення тощо. Адже накриття у процесі експлуатації зазнає значних навантажень і основні з них це вітрові та снігові. З огляду на це перед виготовленням накриття підлягає ретельному розрахунку.
Як покриття застосовують: листовий метал (товщиною 1,5-2 мм), монолітний полікарбонат або бітумну черепицю. Полікарбонат використовуємо як правило товщиною залежно від конструкції та площі накриття.

Огорожі.

“Процес творчості – процес нескінченний”. Ці слова яскраво характеризують ситуацію з величезною кількістю можливих варіантів парканів та огорож. Так, саме огорожі уособлюють красу та вишуканість, виконуючи при цьому і значну захисну функцію.
Часи, коли мешканці заміських будинків “ховалися” за багатометровими парканами йдуть у минуле і на заміну їм приходять витончені ковані та сучасні огорожі. Багаторічний досвід дозволяє нам показувати хороші результати у справі виготовлення огорож. Адже тут важлива не лише краса, а й надійність конструкції. Як правило, конструкції виготовляються з квадрата перетином від 12 мм (даний переріз металу не завжди підходить для високих – більше 3 метрів – конструкцій), а збільшення перерізу істотно збільшує загальну вагу конструкції. Саме тому і важлива надійність як самої конструкції, так і місць кріплення та монтажу загалом. Усі ці моменти обговорюються на стадії оформлення замовлення.
Ласкаво просимо до нашого магазину парканів.

Грати.

Безпека житла завжди була одним з основних завдань буття. Ні для кого не секрет, що саме будинки з незахищеними вікнами найпривабливіші для злодіїв різного жанру. Водночас найменша перешкода на шляху може виявитися вагомим аргументом на користь відмови від поганого вчинку.
Тут і постає питання, як поєднати захисні та естетичні властивості в одному виробі. Висновок, на наш погляд, очевидний. Сучасні віконні грати, виготовлені методом кування або методом слюсарної обробки металу стануть не тільки надійним елементом захисту вашого будинку, а й зможуть прикрасити його.

Двері.

Ковані двері – це обличчя будь-якого будинку. І майстри ELEMENT допоможуть вам зробити це обличчя красивим! Ми займаємося створенням різних моделей і працюємо над кожним проектом з любов’ю і трепетом. Саме тому наші клієнти завжди пишаються кінцевим результатом.
Крім того, ми працюємо не лише з готовими ескізами, а й з вашими ідеями. Для нас це навіть цікаво, перетворити плід вашої фантазії на реальну відчутну річ — це безцінний досвід для нас. Нас не лякають складнощі! Ми намагаємось вкладати максимум зусиль в проект.