Наші проекти.

Останні проекти

Ворота

Ворота і хвіртка – одні з головних елементів системи безпеки будинку, одні з основних конструкцій, що захищають, що перешкоджають проникненню сторонніх на територію. У той же час, це і важлива деталь інтер’єру всього об’єкта. Грамотний дизайн, якісне виготовлення та складання, ретельна підготовка та фарбування – все це звичайні етапи виготовлення воріт у ELEMENT. Для Замовника це – гарантія якості виробів. Конструктивно, як правило, ворота бувають розпашними і розсувними. Ми пропонуємо і ті, й інші.

Перила

Як правило, сходи на другий поверх будинку є одним із найпомітніших елементів інтер’єру. І саме поручні робить її головною окрасою. Надійні та витончені поручні органічно вписуються в будь-які дизайнерські задуми.
Не буває “стандартних” поручнів. Поручні надають будь-якій конструкції, будь то гвинтові, дерев’яні або бетонні сходи, повітряну легкість і довершеність дизайну . Багато задумів вже реалізовані нами, багато ще попереду. З радістю втілимо у життя всі ваші задуми

Накриття

Оформлення фасаду будинку металевим накриттям дозволяє надати будинку закінченого вигляду, а також захистити від дощу, снігу та сонця . Накриття, як правило, бувають двосхилі, арочні, напівкруглі або плоскі. Разом про те, зовнішній вигляд не виняткова характеристика, основна їх характеристика – це надійність як конструкції загалом, і вузлів кріплення тощо. Адже накриття у процесі експлуатації зазнає значних навантажень і основні з них це вітрові та снігові.

Огорожі

Часи, коли мешканці заміських будинків “ховалися” за багатометровими парканами йдуть у минуле і на заміну їм приходять  сучасні огорожі. Багаторічний досвід дозволяє нам показувати хороші результати у справі виготовлення огорож. Адже тут важлива не лише краса, а й надійність конструкції.

Грати

Безпека житла завжди була одним з основних завдань буття. Тут і постає питання, як поєднати захисні та естетичні властивості в одному виробі. Висновок, на наш погляд, очевидний. Сучасні віконні грати, виготовлені методом слюсарної обробки металу стануть не тільки надійним елементом захисту вашого будинку, а й зможуть прикрасити його.

Меблі