Послуги.

Стратегія та інновації

Послуги, що надає компанія ELEMENT

Основний напрямок діяльності майстерні виготовлення металевих конструкцій. Ви можете замовити виріб з каталогу або виконаний за індивідуальним ескізом, проектом, створеним дизайнером на підставі ваших побажань.

Замір

Візит проектувальника на місце встановлення конструкції – важливий етап, який визначає можливості та параметри майбутнього виробу, а також умови встановлення.

Ескізи та проектування

Для клієнтів ми пропонуємо послугу підбору виробу за параметрами, якщо запропоновані в каталозі варіанти влаштовують не повністю, здійснюється створення оригінального ескізу.

Дизайн проект

Для кращого уявлення про те, як виглядатиме новий виріб, ми складаємо дизайн-проект. Виріб проектуються художником на фотографії місцевості чи об’єкті.

Виготовлення

Залежно від кількості елементів та їх типу, різниться термін виготовлення та вартість готової конструкції. Клієнтам ми пропонуємо різні варіанти виготовлення, залежно від кінцевої мети: вписатися до певного бюджету або створити оригінальну та неповторну річ.

Фарбування та декорування

Існує думка, що фарбування не є ключовою особливістю виробу, що докорінно не вірно. Саме від якості обробки металу, як первинного захисного (антикорозійного), так і вторинного декоративного – залежить естетика та стійкість конструкції до зовнішніх впливів. Що безпосередньо впливає термін служби виробів.

Доставка та Встановлення

Доставка виробів, виготовлених у нашій майстерні, у Львові та Львівській області здійснюється безкоштовно, за умови оформлення замовлення із встановленням.  Встановлення виробів майстрами нашої компанії – запорука довголіття та обов’язкова умова надання гарантії на конструкції. 

Є запитання? Телефонуйте нам
+380 (50) 315 85 45