Про нас

Як ми ростемо

Ми готові втілити усі ваші побажання „під ключ”

Як провідна компанія по виготовленню метало виробів, яка надає послуги як локально, так і в цілій Україні протягом майже 20 років, ELEMENT реалізує традицію ранніх виробників метало виробів з вдосконаленою технологією обробки металу на замовлення, щоб стати головним вибором для генеральних підрядників, власників будинків, підрядників, архітекторів та інженерів.

Маючи глибокі знання та досвід, а також переваги найсучаснішого обладнання та кваліфікованих майстрів, ми можемо надати кожному клієнту чудову технічну підтримку з металоконструкцій та стабільно високоякісні продукти в нашій майстерні. Ми доступні для всіх ваших вимог.

1000+

Завершені проекти

Наша майстерня підходить індивідуально до кожного замовлення.

100%

Задоволені клієнти

Відгуки наших клієнтів говорять самі за нас.

About us

45 000

Робочі години

Переваги роботи з нами це напрацьовані години нашої команди   

Ефективна командна робота

Сучасний підхід та професійна команда дає можливість виготовляти надійні конструкції та вироби з найвищими параметрами якості. На всіх етапах роботи, від виміру до монтажу, ми висуваємо найсерйозніші вимоги до проведення робіт – це і є наше розуміння бізнесу, покликаного приносити не лише матеріальний успіх, а й бути гідним прикладом домашнього тепла та затишку.

22 роки досвіду

Виробництво компанії E L E M E N T засновано у 2000 році. За свою багаторічну історію компанія зарекомендувала себе як надійний виробник тридиційних виробів кування та продовжує зарекомендовувати себе в сучасному стилі металоконструкцій найвищої категорії якості.

Фабрика високих технологій

Компанія E L E M E N T повністю обладнані для проектування металоконструкцій та створення декоративного та архітектурного металу, перил, вивісок, меблів, воріт, накриття, загороджень тощо. Металообробка – це наука, мистецтво, хобі, промисловість і торгівля. Його історичні корені охоплюють культури, цивілізації та тисячоліття. У нас є не тільки техніка, у нас є професіонали, які знають, як ними користуватися.